NB II: ötmeccses eltiltást kapott a Vasas támadója

F. B.F. B.
2024.05.23. 07:40
Holender Filip ötmeccses eltiltást kapott (Fotó: vasasfc.hu)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának szerdai döntése értelmében Holender Filip öt soron következő bajnoki mérkőzést kénytelen kihagyni – számolt be róla az angyalföldiek honlapja.

A Vasas játékosa a hétfői, ETO FC Győr ellen 3–2-re elveszített találkozó lefújása után két sárga lapos figyelmeztetést követően kapott piros lapot, majd sértő mozdulatot tett és sértő kifejezést használt a játékvezető személyére.

Mindez azt jelenti, hogy a 29 éves támadó nemcsak a vasárnapi, Soroksár elleni idényzárón nem játszhat, hanem a következő idény első négy találkozóján sem – függetlenül attól, melyik osztályban szerepel a Vasas.

 

Legfrissebb hírek

Doppingolás miatt hét évre eltiltották a félmaraton korábbi világcsúcstartóját

Atlétika
2026.06.25. 19:46

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
2026.06.24. 20:42

Doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
2026.06.22. 16:33

Már aligha játszik a vb-n a taslit adó dél-afrikai játékos

Foci vb 2026
2026.06.17. 20:35

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Holendertől és Besictől is elköszönt az élvonaltól búcsúzó Szabadka

Minden más foci
2026.06.01. 12:27

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Vívás: Kun Anna újra páston!

Egyéb egyéni
2026.05.20. 11:14
Ezek is érdekelhetik