Női NB I: a Ferencváros tíz góllal nyert

Tízzel nyert az FTC (Fotó: fradi.hu)
A női labdarúgó NB I 3. fordulójának szerdára halasztott meccsén a Ferencváros 10–0-ra nyert hazai pályán a Viktória FC ellen, ezzel a hatodik győzelmét is bezsebelte az idényben, és továbbra is a tabella élén áll.
NŐI NB I
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
Ferencvárosi TC–Viktória FC 10–0
Legfrissebb hírek

Női NB I: bronzérmes lett az ETO
Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54
Ezek is érdekelhetik






