Elveszítette iratait az FTC-től érkező középpályás, a szurkolók segítségét kéri a ZTE

Fotó: ztefc.hu
A labdarúgó NB I-ben érdekelt ZTE a hivatalos Facebook-oldalán kéri a szurkolók és a Budapesten élők segítségét, miután a csütörtökön bejelentett új igazolás, Anderson Esiti elveszítette a személyes iratait a fővárosban.
Az iratokat megtaláló személy telefonon és e-mailen keresztül is felveheti a kapcsolatot a klubbal.
Mint ismert, Anderson Esiti féléves szerződést írt alá a zalai együttessel, miután a jelenlegi évadban egy tétmeccsen sem jutott szóhoz a Ferencvárosban.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik








