Orbán Viktor: Már megint Bognár Gyuri a király!

Bognár György újra kupagyőzelemre vezette a Paksot (Fotó: Szabó Miklós)
Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó Mol Magyar Kupa döntőjében a Paks – akárcsak tavaly – felülmúlta a Ferencvárost, és megvédte címét. A finálét követően Orbán Viktor miniszterelnök a győztes csapat vezetőedzőjét, Bognár Györgyöt méltatta.
„Már megint Bognár Gyuri a király!” – írta közösségi oldalán Orbán Viktor.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik








