Távozik a DVSC labdarúgócsapatának nemzetközi igazgatója

Hajk Hovakimjan (Fotó: dvsc.hu)
Szerződése lejártával távozik a DVSC-től Hajk Hovakimjan. A 31 éves örmény szakember az utóbbi három évben sportigazgatóként, majd nemzetközi igazgatóként szolgálta az NB I-es labdarúgóklubot – adta hírül röviden a debreceniek hivatalos honlapja.
Mint ismert, a nehezen kiharcolt bennmaradás után a debreceniek megváltak vezetőedzőjüktől, Nestor El Maestrótól és stábjától is.
A Nemzeti Sport információja szerint a klubban tavasszal részesedést vásároló Five Eleven cégcsoport spanyol edzői stábot hozhat Debrecenbe. A keret kialakításáról az amerikai-spanyol cég egyik szakmai képviselője, Carlos Jiménez már megkezdte az egyeztetéseket.
A DVSC bajnoki idényének értékelését alábbi cikkünkben olvashatják el:
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik








