Szakály Péter lett a DVTK vezető játékosmegfigyelője

M. B.M. B.
2025.07.03. 14:15
null
Fotó: DVTK
A labdarúgó NB I-ben érdekelt DVTK a hivatalos honlapján közölte, hogy Szakály Péter lett a klub új vezető játékosmegfigyelője.

A korábbi labdarúgó ezt megelőzően 2024 és 2025 májusa között az Újpestnél töltött be hasonló pozíciót. 

„Újpesten egy évig együtt dolgoztunk, ezalatt láttam, hogy mennyire elkötelezett és milyen jó munkamorállal rendelkezik. Számomra ez egy bizalmi állás, tudás és természetesen lojalitás is kell hozzá. Szakály Péter már most is sokat hozzá tud tenni a rendszerünk továbbfejlesztéséhez. A jövőben szorosan együtt dolgozik majd velem, a felnőtt csapat szakmai stábjával, és nem mellékesen az akadémiánk scouting felépítése is hozzá tartozik majd”nyilatkozta a klubhonlapnak a döntésről a DVTK sportigazgatója, Kovács Zoltán.

„A sportszakmával szorosan együttműködve fogok, fogunk dolgozni – így a frissen kinevezett Szakály Péter. – Korábbi munkám révén volt rálátásom a DVTK-ra, de most már mélyebben is megismerhettem Vladimir Radenković hitvallását, elképzelését a labdarúgásról. Azt is tudom, hogy milyen profilú játékosokat keres a jövőben, ami természetesen a saját munkámat is megkönnyíti. A játékosmegfigyelőnek olyan döntés-előkészítő anyagokat kell prezentálni, ami minimalizálja azt a hibafaktort, hogy valaki nem illeszkedik bele az adott rendszerbe. Ilyen stratégia mentén fogok tevékenykedni. Kovács Zoltán sportigazgatóval remek összhang van köztünk, örülök, hogy ismét együtt dolgozhatunk egy olyan helyen, ahol imádják a labdarúgást. Biztos vagyok benne, hogy a közös gondolkodás megfelelő munkamorállal is párosul majd, ez pedig sikereket hozhat a DVTK-nak.”

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
1 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
4 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00
Ezek is érdekelhetik