Három magyar játékosával is hosszabbított a Zalaegerszeg

V. J.V. J.
2025.12.10. 19:36
null
Fotó: ZTE FC
A labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszegi TE FC három magyar játékosának szerződéséből is lehívta az egyéves hosszabbítási opciót: Csonka András, Gundel-Takács Bence és Várkonyi Bence 2027 nyaráig a ZTE FC játékosa lesz – közölte a klub a hivatalos felületein.

A középpályás Csonka András, a kapus Gundel-Takács Bence és a védő Várkonyi Bence szerződése az opció lehívásának következtében immár 2027 nyaráig szól. 

„Ez a döntés azért is különösen örömteli számunkra, mert jóval túlmutat a pályán nyújtott teljesítményen. Bár mindhárman hétről hétre stabilan, magas szinten játszanak és látványosan fejlődnek, a háttérben ennél is több munkát tesznek bele. Óriási értéket jelentenek nekünk nemcsak játékosként, hanem emberként is. A hozzáállásuk tökéletesen illik a klub filozófiájához, és nagyon várjuk, hogy közösen folytathassuk ezt az utat, minden lépésükben támogatva őket” – mondta el a döntés kapcsán a klub honlapján Andrés Jornet, a ZTE FC sportért felelős elnöke.

 

Legfrissebb hírek

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
22 órája

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
2026.06.25. 16:48

Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 15:41

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 20:39

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 15:34
Ezek is érdekelhetik