NB II: Détári a klubigazgató, Kántor Attila a vezetőedző Vecsésen

2010.06.18. 10:10
Korábban már beszámoltunk róla, hogy Détári Lajos lehet az NB II Keleti csoportjában 6. helyen záró Vecsés labdarúgócsapatának szakmai igazgatója. A klub azóta a hivatalos honlapján bejelentette, hogy megszületetett az egyezség a korábbi világválogatott labdarúgóval.

Földvári Tibor, a VFC elnöke bejelentette, hogy hamarosan megkezdheti munkáját a csapat új szakmai vezetősége.

Az elöljáró a vecsési klub honlapjának elmondta, hogy Détári Lajos lesz a klubigazgató, a vezetőedzői feladatokat pedig Kántor Attila látja majd el a 2010–2011-es szezonban. A felkészülés július 5-én kezdődik.

Legfrissebb hírek

Détári után Benbuali a következő NB I-es gólszerző világbajnokságon – videók

Foci vb 2026
2026.06.23. 07:29

Détári Lajos: Félrevezették Mezey Györgyöt Mexikóban

Magyar válogatott
2026.06.02. 06:31

„Engem hosszú évekig jegeltek!” – emlékszik pályája egy csöndes korszakára a vele készült videóban Détári Lajos

Magyar válogatott
2026.04.05. 12:09

Détáriék meghódították a Közel-Keletet

Népsport
2026.01.30. 09:13

Détári Lajos varázsolt Luzernben

Népsport
2026.01.13. 10:04

Életem meccse – ötven magyar labdarúgó emlékezett vissza az új könyvben

Magyar válogatott
2025.12.15. 12:16

A sokkoló eredmény Détári Lajos, Kiprich József, Lipcsei Péter és Juhász Roland szemszögéből

Magyar válogatott
2025.11.19. 06:29

A „magyar Platinit”, Détári Lajost kérdezték a Bologna meneteléséről

Olasz labdarúgás
2025.11.12. 11:09
Ezek is érdekelhetik