A másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Szigetszentmikósi TK-Erima együttese megegyezett Szamosszegi Gáborral, a Makó védőjével, így a Nyugati csoportban szereplő együttesnél folytatja pályafutását.
Szamosszegit a szakemberek az előző szezonban a másodosztály második legjobb mezőnyjátékosának választották.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






