Nyíregyháza: hétfőn kezdik a felkészülést a másodosztályra

2010.06.25. 08:12
Hétfőn az NB II-be kieső Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapata elkezdi a munkát: a Brekk János vezetőedző által elkészített menetrend szerint az első héten jobbára futás szerepel a programban.

A szakmai stáb mellett a klub vezérkarának is lesz munkája bőven, az első hét a játékosokkal való tárgyalások jegyében is telik.

Legfrissebb hírek

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

A vehemensebb Fradi-edző, Robbie Keane húzásai jöttek be

Labdarúgó NB I
2026.04.07. 09:48

Oláh Benjámin: Szorgalommal lehet megszerezni az edző bizalmát

Labdarúgó NB I
2026.02.18. 10:56

Már nincs kieső helyen a Nyíregyháza, egyre nagyobb bajban az MTK

Labdarúgó NB I
2026.02.08. 19:09

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a következő idénytől ismét Kispest-Honvéd FC néven indul

Labdarúgó NB II
2026.01.23. 20:29

Temesvári Attila: A helyzet nehéz, de nem reménytelen…

Labdarúgó NB I
2025.12.31. 07:14

Bódog Tamás: Jó érzéssel gondolok a miskolci hónapokra

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 09:03
Ezek is érdekelhetik