Korábbi középpályását, Petneházi Márkot vette kölcsön fél évre a ZTE-től az NB II Keleti csoportjában szereplő Orosháza FC.
Új játékos Vecsésről Piti László és Battonyáról Ács Levente, visszatért Kerekes István, a hátvéd legutóbb a Kaposvári Rákócziban futballozott. A Rákóczi Vasasból Blaskó Péter kapus érkezett.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






