Az átigazolási időszak utolsó napjait sem hagyta kihasználatlanul az NB II Keleti csoportjában szereplő Bőcs KSC.
A bőcsiek szerződtették Urbancsik Attilát és Krajnc Balázst, továbbá Hajdú Zsoltot, aki az MTK tartalékcsapatából került Bőcsre.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






