Hazaérkezett szakmai útjáról a holland bajnoki címvédő Twenténél vendégeskedő másodosztályú kozármislenyi labdarúgócsapat küldöttsége. Amint arról a klub honlapja, a kozarmislenyfc.blogspot.com beszámolt: a hazaérkezés csak az út végét jelentette, másnak viszont éppen a kezdete lehet.
A játékosok ugyanis saját csapataikban tartanak majd élménybeszámolót, míg házi feladatként egyoldalas fogalmazást kell készíteniük arról, mit jelentett nekik Hollandia és az FC Twente.
A kint járt utánpótlásedzők péntek délután 17 órakor tartanak szakmai beszámolót az itthon maradó mislenyi kollégáknak, hiszen nagyon fontosnak tartják a klubnál, hogy ne csak élmény maradjon a kirándulás, hanem kézzel fogható eredménye is legyen a tapasztaltaknak.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






