A labdarúgó NB II-ben szereplő REAC november 30-ig kölcsönvette a Pápa két játékosát, Mészáros Márkot és Szabó Zsoltot.
A Pápa honlapjának tájékoztatása szerint a Lombard számít a jövőben a két futballistára, és a több játéklehetőség érdekében adta kölcsön őket.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






