Edzőváltásra határozta el magát a Hajdúböszörmény NB II-es labdarúgócsapatának vezetősége: a nyáron szerződtetett Fórián Zsolt helyét Lajos Ferenc veszi át – tudatta hivatalos közleményében a klub.
Lajos Ferenc pályaedzője Szabó Béla lesz, a vezetők a következő hét fordulóban minimum tíz pontot várnak a csapattól.
A Hajdúböszörmény azonnali hatállyal szerződést bontott négy játékosával, Frida Ferenccel, Kolbe Ádámmal, Usztics Péterrel és Oláh Dáviddal.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






