NB II, Keleti csoport: egygólos Loki-siker született Újpesten

2010.10.10. 19:45
A DVSC-DEAC 2–1-re győzött az Újpest II vendégeként a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában, és ezzel elmozdult a tabella utolsó helyéről.
NESS HUNGÁRIA NB II
9. FORDULÓ
ÚJPEST II–DVSC-DEAC 1–2 (0–2)
Szusza-stadion, 400 néző. Vezette: Böcskei (Kispál, Márton Zs.)
ÚJPEST II: Horváth T. – Privigyei, Rubus, Litauszki, Hibó – Magos (Pfeffer, 77.), Tajthy, Banai, Barczi – Bognár I. (Lázár B., 58.) – Szabó B. (Frank, a szünetben). Edző: Szlezák Zoltán
DVSC-DEAC: Verpecz – Sigér, Kardos, Ludánszki, Fodor M. – Spitzmüller (Vinicius, 56.) – Huszák, Rezes, Lucas (Csorba, 91.), Korhut – Szilágyi P. (Angyal, 84.). Edző: Kondás Elemér
Gólszerző: Huszák (11-esből, 0–1) a 10., Szilágyi P. (0–2) a 20., Lázár B. (1–2) a 73. percben
Kiállítva: Hibó (második sárga lap után) a 68. percben
MESTERMÉRLEG
Szlezák Zoltán: – Adtunk egy félidőnyi előnyt az ellenfelünknek, s ez megbosszulta magát. A kiállítás végképp megpecsételte sorsunkat, pedig a második játékrészben mindent megtettünk a győzelemért.
Kondás Elemér: – Jól játszottunk az első félidőben, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de ezeket nem használtuk ki, így a mérkőzés végét nehézzé tettük magunknak.
NESS HUNGÁRIA NB II
9. FORDULÓ
ÚJPEST II–DVSC-DEAC 1–2 (0–2)
Szusza-stadion, 400 néző. Vezette: Böcskei (Kispál, Márton Zs.)
ÚJPEST II: Horváth T. – Privigyei, Rubus, Litauszki, Hibó – Magos (Pfeffer, 77.), Tajthy, Banai, Barczi – Bognár I. (Lázár B., 58.) – Szabó B. (Frank, a szünetben). Edző: Szlezák Zoltán
DVSC-DEAC: Verpecz – Sigér, Kardos, Ludánszki, Fodor M. – Spitzmüller (Vinicius, 56.) – Huszák, Rezes, Lucas (Csorba, 91.), Korhut – Szilágyi P. (Angyal, 84.). Edző: Kondás Elemér
Gólszerző: Huszák (11-esből, 0–1) a 10., Szilágyi P. (0–2) a 20., Lázár B. (1–2) a 73. percben
Kiállítva: Hibó (második sárga lap után) a 68. percben
MESTERMÉRLEG
Szlezák Zoltán: – Adtunk egy félidőnyi előnyt az ellenfelünknek, s ez megbosszulta magát. A kiállítás végképp megpecsételte sorsunkat, pedig a második játékrészben mindent megtettünk a győzelemért.
Kondás Elemér: – Jól játszottunk az első félidőben, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de ezeket nem használtuk ki, így a mérkőzés végét nehézzé tettük magunknak.
 A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Nyíregyháza Spartacus 9 5 3 1 19–7 +12  18
2. MTK Budapest II 9 5 3 1 14–8 +6  18
3. Mezőkövesd-Zsóry 9 5 2 2 9–4 +5  17
4. Kazincbarcikai SC 9 5 2 2 15–13 +2  17
5. DVTK 9 5 1 3 19–12 +7  16
6. Dunakanyar-Vác 9 4 2 3 14–11 +3  14
7. Bőcs KSC 8 4 1 3 14–12 +2  13
8. Újpest FC II 9 4 5 13–19 –6  12
9. Makó FC 9 3 3 3 11–9 +2  12
10. Vecsési FC 8 3 3 2 9–7 +2  12
11. Békéscsaba 1912 9 2 4 3 13–14 –1  10
12. Orosháza FC 9 2 4 3 14–16 –2  10
13. Hajdúböszörményi TE 9 2 3 4 10–12 –2  9
14. REAC 9 2 2 5 8–12 –4  8
15. DVSC-DEAC 9 1 2 6 10–22 –12  5
16. Ceglédi VSE 9 1 1 7 6–20 –14  4

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik