Két hét pihenőre kényszerül Szamosszegi Gábor, a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő SZTK-Erima védője.
A szigetszentmiklósiak játékosa a Pécsi MFC elleni szombati mérkőzésen saját kapusával, Szabó Kálmánnal ütközött olyan szerencsétlenül, hogy agyrázkódást szenvedett, s négy percre az eszméletét is elveszítette.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






