Kotula László személyében rutinos csatárral bővülhet a labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó helyén álló Restart-Ceglédi VSE kerete.
Bár a ceglédiek már szerződtettek egy támadót, a Kecskemétről érkező Balog Marcellt, ráfér a további erősítés az őszi szezonban mindössze 11 gólt szerző együttesre.
Az Egerrel szerződésben álló Kotula sorsa napokon belül eldől.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40
Ezek is érdekelhetik





