A REAC-ból erősített a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklósi TK: a zöld-fehérek megállapodtak a rákospalotaiak balszélsőjével, Kiss Károllyal.
A 30 élvonalbeli meccsen pályára lépő, a csapathoz hétfőn csatlakozó 27 éves labdarúgó korábban a Vecsésben, a Vasasban és a Szolnokban is szerepelt.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






