A Nemzeti Sport Online információi szerint mégsem akasztja szögre futballcipőjét a nyáron a Szolnoktól és a futballpályától egyaránt elbúcsúzó Szalai Botond. A 34 esztendős hátvéd Ványi Zsolt hívására igent mondott, így Cegléden folytatja karrierjét.
A Pest megyeiek Szalain kívül átigazolták a nyárig szintén szolnoki színekben futballozó Balogh Pált, míg a csatár Kormos László a Baja együttesétől került az alföldiekhez. Mindhárom játékossal egyéves szerződést kötöttek.
A tavalyi keret jobbhátvédje, Tóth Márton külföldi munkavállalása miatt befejezte pályafutását.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40
Ezek is érdekelhetik





