Bár még nem léphetett pályára, a lelátóról megtekintette a Puskás Akadémia elleni mérkőzést (1–1) a Veszprém NB II-es labdarúgócsapatának nagy visszatérője, a brazil Thiago.
Amint arról többször is beszámoltunk, az irányító a bajnokság kezdete előtt engedély nélkül hagyta el a csapatot és utazott Ciprusra, de mivel kinti kalandja nem végződött sikeresen, néhány nappal ezelőtt visszatért Veszprémbe. A veszpremfc.hu szerint most a vezetőség és a szakmai stáb újabb esélyt adott a labdarúgónak, akivel új szerződést is kötnek, de mivel játékengedélye még nem érkezett meg, egyelőre csak a lelátóról figyelhette társait a Puskás Akadémia elleni szombati bajnokin.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik





