A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő DVSC-DEAC a következő hazai mérkőzését vasárnap 15 órakor a listavezető Mezőkövesd ellen zárt kapuk mögött vívja.
A debreceni klub honlapja, a dvsc.hu számolt be róla, hogy az Egyetemi Sporttelep, vagyis a DEAC-pálya nem felel meg biztonsági szempontból az előírásoknak egy ilyen meccs lejátszására, ezért csak az Oláh Gábor utcai stadionban lehetne nézők előtt megrendezni a találkozót, ám ott ezen a napon a Debrecen első csapata az Újpestet fogadja a Ligakupában.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó
Labdarúgó NB II
2026.06.16. 14:49
Ezek is érdekelhetik





