NB II: Kuntics a fia betegsége miatt egyébként is otthagyta volna Boszniát

2012.12.20. 09:08
Ahogy tegnap beszámoltunk róla, két és fél évig Zoran Kuntics lesz az NB II Nyugati csoportjában jelenleg nyolcadik Szigetszentmiklós vezetőedzője. A Ferencváros 1995-ben Bajnokok Ligájában szereplő csapatának közkedvelt csatára szomorúan mondta: fia betegsége miatt egyébként is Budapestre készült.

„A fiam, Alen, sajnos beteg – mondta Zoran Kuntics a Nemzeti Sportnak. – Tizenöt éves, Budapesten él az édesanyjával, és tudja, hogy van ez, ha egészséges lenne, akkor sem egyszerű ilyenkor egy kamaszkorú fiú szüleinek az élete. Cukorbetegséget állapítottak meg nála, amit nehezen visel, az iskolai eredményein is meglátszik, hogy nem stimmel valami, szóval azt gondoltam, mindenképpen mellette a helyem.”

„Pedig kitűnően éreztem magam az NK Zvijezdánál, látszik, hogy a bosnyák futball szépen fejlődik, nyugodtan lehetett dolgozni, de a tulajdonos megértette, hogy Magyarországra kell jönnöm, és békében elváltunk. A SzTK megkeresett, és amikor Potoczki Tamás ügyvezetővel és Várhidi Péter sportigazgatóval beszéltem, éreztem, hogy kulturált, szimpatikus klubhoz kerülök, amely építkezni, fejlődni akar, ahol vannak célok, konkrét elképzelések. Ráadásul Horváth Ferenc, aki a Videotonban játékostársam, Diósgyőrben játékosom volt, a Fradi csatárposztján pedig egymást váltottuk, csupa jót mondott az SzTK-ról. Azt gondolom, itt önmagam lehetek, nekem való feladatot kaptam, így nagyon készülök a közös munkára.”

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Férfi kézi NB I: az FTC helyett a Szigetszentmiklós edzője lesz Kilvinger Bálint – hivatalos

Kézilabda
2026.06.17. 15:27

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57

Pazar gólok az NB II-ben: szavazzon a másodosztály legszebb tavaszi találatára!

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 07:58
Ezek is érdekelhetik