A Magyar Labdarúgó-szövetség fellebbviteli bizottsága helybenhagyta az NB II Nyugati csoportjában szereplő Cegléd kétpontos büntetését, amelyet labdarúgó jogosulatlan szerepeltetése miatt kapott.
A tanácsülés keretében tárgyalták Souleymane Tandia, a Honvéd játékosának jogi képviselője által benyújtott fellebbezését, de végül itt sem változtattak a december 4-től kezdődően négy hónapra szóló eltiltáson.
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





