Az Újpestről érkező Szabó Bence és a Bányászban már korábban futballozó Ferkó Csaba is pályára lépett a Sopron elleni edzőmérkőzésen a Tatabánya színeiben.
A kemma.hu beszámolója alapján a két próbajátékos csereként állt be a találkozón, további sorsukról később születik döntés. A mérkőzésen rajtuk kívül több tatabányai fiatalt is kipróbált az FC Tatabánya szakmai stábja.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik






