Vasárnap délután a Dunaújvárosi Sportcsarnokban teremfocimeccset játszik egymással a város 2000-es bajnokcsapata és a jelenleg az NB II-ben szereplő Dunaújváros PASE.
Az Egervári Sándor által irányított retróegyüttesben pályára lép többek között Tököli Attila, Éger László és Molnár Zoltán is.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






