NB II: edzésmegtagadás, tartozás, fegyelmi - Veszprém

2013.01.11. 09:57
Két napja már beszámoltunk róla, hogy négy játékos ellen fegyelmi eljárás indult az NB II-es Veszprémnél. A Nemzeti Sport értesülései szerint a labdarúgók megtagadták, hogy részt vegyenek a csapat utolsó 2012-es tréningjén, ezért indult eljárás, és valószínűsíthetően mind a négyen távoznak az együttestől.

Az NB II Nyugati csoportjában szereplő Veszprém három kapusa, Tarczy Pál, Kiss Máté és Kádár Balázs, valamint a védő Makrai László nem volt hajlandó részt venni az utolsó 2012-es gyakorlásán. A játékosok értesüléseink szerint a klub tartozásai miatt nem edzettek.

A vezetők viszont fegyelmi eljárást indítottak velük szemben, és valószínűleg egyikükre sem számít a jövőben Vágó Attila vezetőedző. Kiss Máté a kölcsönszerződése lejártával már vissza is tért Paksra.

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Simán nyert a Füchse, a Veszprém a harmadik helyért játszhat a férfi kézilabda ifi BL-ben

Kézilabda
2026.06.13. 13:00

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás

Hátsó füves
2026.06.08. 11:40

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

A Veszprém a Szeged fölé nőtt, de mi vár rá a következő idényben?

Kézilabda
2026.06.04. 08:40

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

Már Szegeden bajnok lehet a Veszprém a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.06.02. 09:47
Ezek is érdekelhetik