Felkészülés: osztrák élvonalbeli csapattól kapott ki a Gyirmót

2013.02.05. 07:34
Az NB II Nyugati csoportjában szereplő Gyirmót 2–1-re kikapott az osztrák élvonalban hatodik helyen álló Wolfsberger AC-tól a horvátországi Isztria-kupán.
A nyolccsapatos tornán bosnyák, horvát, litván és osztrák klubok mellett a Novigradban edzőtáborozó Kecskeméti TE is részt vesz.
Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24

Az NB III-as Gyirmót FC Győr megvásárolta a másodosztályú Szeged belső védőjét

Labdarúgó NB II
2026.02.18. 14:01
Ezek is érdekelhetik