Az egyaránt Egerbe igazoló Palásthy Dávid, Palásthy Norbert és Berki István mellett még három futballista hagyta el az NB II Keleti csoportjának hatodik helyén álló Dunakanyar-Vácot.
A fentieken kívül Kiss Róbert szerződése is lejárt, így ő szabadon távozott a klubtól. Hagymási Dániel és Pap Roland az ősszel kölcsönben szerepelt a Duna-partiaknál – előbbi most Ausztriába igazolt, utóbbi visszatért a Paks II-höz.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






