NB II: Jasarevic elhagyja a ZTE-t, Pápán folytatja

2013.02.07. 11:31
A másodosztályú ZTE labdarúgócsapatának 21 esztendős játékosa, Jasarevic Mahir a tavaszt az élvonalbeli Lombard Pápánál tölti, helyére az egerszegiek szeretnének még játékost igazolni.



A szerdai, Andráshida elleni 1–1-re végződő edzőmérkőzésen már nem lépett pályára a ZTE-ben Jasarevic, aki viszont a pápaiaknál játszott, méghozzá az U21-es válogatott ellen. A játékossal kapcsolatban eldőlt, hogy a tavasszal Pápán futballozik.

„Jasarevic ügyében közös döntés született – mondta a zaol.hu-nak a mérkőzés után Preisinger Sándor vezetőedző. – Ez egy lehetőség számára, hogy megmutassa magát egy osztállyal feljebb, bár ezzel eggyel kevesebben lettünk. De bízom benne, hogy lesz még érkezőnk is, hiszen ránk fér az erősítés.”

A szerdai, Andráshida elleni 1–1-re végződő edzőmérkőzésen már nem lépett pályára a ZTE-ben Jasarevic, aki viszont a pápaiaknál játszott, méghozzá az U21-es válogatott ellen. A játékossal kapcsolatban eldőlt, hogy a tavasszal Pápán futballozik.

„Jasarevic ügyében közös döntés született – mondta a zaol.hu-nak a mérkőzés után Preisinger Sándor vezetőedző. – Ez egy lehetőség számára, hogy megmutassa magát egy osztállyal feljebb, bár ezzel eggyel kevesebben lettünk. De bízom benne, hogy lesz még érkezőnk is, hiszen ránk fér az erősítés.”

Erősítés lehet az ősszel még Veszprémben futballozóVágó Levente, aki az Andráshida elleni edzőmérkőzésen a második félidőben kapott lehetőséget. Esetleges leigazolásáról a napokban várható döntés.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57

Pazar gólok az NB II-ben: szavazzon a másodosztály legszebb tavaszi találatára!

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 07:58

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29
Ezek is érdekelhetik