NB III: a Barcánál is tanuló Szpisljak a Létavértes edzője

2013.07.11. 18:33
A DVSC-Teva labdarúgócsapata hivatalos honlapján bejelentette, hogy visszatér Debrecenbe Zoran Szpisljak: a Lokinál évekig másodedzőként, később Újpesten vezetőedzőként dolgozó tréner az NB III-as Létavértes szakvezetője lesz. Az NB III-as Létavértes a DVSC fiókcsapata, a keretet debreceni fiatalok alkotják.

„Amikor Debrecenből eljöttem 2010 decemberében, visszatértem Angliába, ahol nyolc hónapig különböző csapatoknál voltam tanulmányúton, többek között a Manchester Unitednél és a Manchester Citynél. Igyekeztem fejleszteni magam, hiszen ez egy olyan szakma, amelyben mindig lehet tanulni. Ekkor jött az Újpest ajánlata, majd miután onnan eljöttem, sokat utaztam, ismét különböző csapatoknál jártam, például egy hónapig a Barcelonánál képeztem magamat. Kidolgoztam egy programot a futballra és a játékosokra, és ezt a rendszert szeretném majd a Létavértesbe beépíteni. Az edzőnek mindig vannak céljai, jelen pillanatban az, hogy a Létát minél jobb állapotba hozzam. Persze szeretnék majd egyszer ismét az élvonalban dolgozni, de el kell fogadni, hogy ez nem könnyű, nagyon sok az edző, folyamatosan bizonyítani kell" – idézi Szpisljakot a dvsc.hu.

A DVSC tartalékcsapatát a jövőben Gyarmati András irányítja, az U21-esek munkáját Sándor Csaba, az U18-asokét pedig Szatmári Csaba vezeti.

 

Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik