NB III: két játékosa maradt az Orosházának
Újra kell építeni az NB II-ből az NB III-ba kiesett Orosháza FC keretét, jelenleg ugyanis csupán két játékos áll szerződésben a Békés megyei egylettel. Restály György ügyvezető elmondta, nehéz helyzetben van a klub, hiszen az NB II-ben félévente 20 millió forintot kapott az önkormányzattól, amely az NB III-ban ugyanerre az időszakra 3.5 milliót ad.
A csapatot a kiesés után az összes légiós mellett a magyar játékosok nagy része is elhagyta, jelenleg csak Ondrejó Tamást és Kerekes Istvánt köti szerződés az Orosháza FC-hez – írja a beol.hu.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







