NB II: két kapus is próbajátékra érkezett a ZTE-hez
Két kapus is próbajátékon szerepel a ZTE FC NB II-es labdarúgócsapatánál.
Az egyik egerszegi szurkolói portál, a ztefc.webnode.hu szerint a ZTE teszteli a 22 éves Markek Tamást, aki korábban játszott a ZTE-ben, legutóbb pedig a Lombard Pápa kapusa volt. ztefc.webnode.hu szerint a ZTE teszteli a 22 éves Markek Tamást, aki korábban játszott a ZTE-ben, legutóbb pedig a Lombard Pápa kapusa volt.
Szintén a ZTE-vel készül Miski Zoltán, a 31 esztendős kapus az előző szezonban Cegléden védett.
Jelenleg rajtuk kívül kapusként Czirjék Zoltán és Kalmár Adrián edz a kerettel.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







