NB II: két korábbi Fradi-játékossal bővült a Szeged kerete
A labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged 2011-Grosics Akadémia együttesében folytatja pályafutását két rutinos labdarúgó.
A klub közlése szerint a védő Tímár Krisztián és a csatár Oláh Lóránt egy plusz kétéves szerződésben állapodott meg a vezetőséggel. Tímár legutóbb Siófokon, Oláh pedig az NB II-ből búcsúzó Kozármislenyben futballozott.
A 23 éves, korábban a Diósgyőrben és Siófokon is szereplő támadó, Bogáti Péter ügyében még nem született végleges döntés.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







