Felkészülés: az SZTK ötöt vágott NB III-as ellenfelének
Két döntetlen után a harmadik felkészülési mérkőzésén már győztesen hagyta el a pályát a labdarúgó NB II-ben szereplő SZTK-Erima. A Pest megyeiek a kétgólos Domokos Bálint vezérletével 5–1-re győzték le a harmadosztályú Csepelt.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSFELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
SZTK-Erima–Csepel FC 5–1 (3–0)
A Szigetszentmiklós gólszerzői: Domokos (2), Hevesi-Tóth, Szabó B., Bonifert
„Az első félidőben határozottan kezdtük a mérkőzést, többféle taktikai elemet is ki tudtunk próbálni. Úgy érzem, hogy hasznos edzőmérkőzésen vagyunk túl. Örültem, hogy mezőnyfölényben játszottunk és viszontláthattam variációkat, amelyek – ha ezeket tovább csiszoljuk – nagy erősségeink lehetnek a későbbiekben” – értékelt Székely Tibor vezetőedző a klub honlapján.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






