NB II: három mezőkövesdi magyar állampolgár lett

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.07.30. 14:27
Csütörtökön három mezőkövesdi játékos megkapta a magyar állampolgárságot, közölte a klub. Fótyik Dominik, Ribánszki László és Harsányi Zoltán így akár magyar válogatott is lehet.

Mindhárom játékos felvidéki születésű, eddig szlovák állampolgárként szerepeltek a magyar bajnokikon.

Az U21-es szlovák válogatott Fótyik elmondta, nem bánja, hogy ezzel bezárult előtte a kapu a szlovák A-válogatott előtt, mert Magyarországon új célok várnak rá.

 

Legfrissebb hírek

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
17 órája

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Megvan Csertői Aurél utódja az NB II-es Mezőkövesdnél – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 05:52

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 14:49

Debrecenből érkezhet a Kövesd új vezetőedzője – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 11:01

A Mezőkövesd nem hosszabbít Csertői Auréllal – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.30. 17:22

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34

NB II: Mezőkövesden a helyzet változatlan – vezetőedzői fronton

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 17:18
Ezek is érdekelhetik