Videó: „Az új MLSZ-szabály után nem lesz egyszerű dolgunk”
Mint megírtuk a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia 1–0-ra legyőzte az NB II-be kieső Dunaújvárost, amely első felkészülési mérkőzését vívta a nyáron. A találkozó után Artner Tamás, a DPASE vezetőedzője mesélt az NSO Tv-nek az új szezonról, az átigazolási tervekről, valamint a csapat keretéről.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







