NB II: a licencadó bizottság elutasította az SZTK fellebbezését
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottsága elutasította az NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós fellebbezését.
Mint megírtuk, a Szigetszentmiklósi TK-Erima nem kapta meg a következő szezonra a másodosztályhoz szükséges licencet, ám a klub az ítélet után azonnal jelezte, fellebbez a bizottság döntése ellen.nem kapta meg a következő szezonra a másodosztályhoz szükséges licencet, ám a klub az ítélet után azonnal jelezte, fellebbez a bizottság döntése ellen.
Május 27-ei ülésén a bizottság úgy határozott, elutasítja az SZTK fellebbezését – olvasható az MLSZ honlapján.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik







