Puskás Akadémia: Szalai marad az MLSZ edzőképzésében is
A labdarúgó NB II-ben szereplő Puskás Akadémia utánpótlásának újonnan kinevezett szakmai igazgatója, Szalai László a Magyar Labdarúgó-szövetséggel egyeztetve tovább dolgozik az edzőképzésben – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.
Szalai a Puskás Akadémia utánpótlásának vezetőjeként, valamint az edzőképzés vezetőjeként ténykedik a jövőben, ezenkívül pedig UEFA-megbízatásokat is teljesít – mint például az U19-es Eb-n, amelyen sorozatban a harmadik éve lát el technikai megfigyelő szerepkört.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik






