NB II: A klubváltásomnak igenis volt előszele – Tisza Tibor

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.08.26. 09:56
Tisza Tibor a hét elején Nyíregyházára igazolt át, szerdán már pályára is lépett a Kozármisleny elleni (0–4) NB II-es bajnokin. A rutinos labdarúgó állítja: békével távozott Debrecenből.

„Nem szeretnék a klubváltásról sokat beszélni – mondta Tisza Tibor a Nemzeti Sportnak. – Debrecenből békével távoztam, és noha sokak számára meglepetés volt, hogy az NB II-be igazolok, a klubváltásomnak igenis volt előzménye, előszele. A Nyíregyháza tulajdonosa, Révész Bálint minden követ megmozgatott, hogy a csapatában tudjon, nem tagadom, ez rendkívül jólesett. Éppen ezért hosszú távú szerződést írtunk alá. A Szparinál jelentős terveket vázoltak elém, egyértelmű cél az NB I-be jutás, és ebben fontos szerepet szánnak nekem. Az sem volt mellékes, hogy a város közel van Debrecenhez, így a családommal nem kell költözködnünk. A Lokinál töltött időszakomat lezártam, immár csakis a Nyíregyházára szeretnék koncentrálni.” Tisza Tibor a Nemzeti Sportnak. – Debrecenből békével távoztam, és noha sokak számára meglepetés volt, hogy az NB II-be igazolok, a klubváltásomnak igenis volt előzménye, előszele. A Nyíregyháza tulajdonosa, Révész Bálint minden követ megmozgatott, hogy a csapatában tudjon, nem tagadom, ez rendkívül jólesett. Éppen ezért hosszú távú szerződést írtunk alá. A Szparinál jelentős terveket vázoltak elém, egyértelmű cél az NB I-be jutás, és ebben fontos szerepet szánnak nekem. Az sem volt mellékes, hogy a város közel van Debrecenhez, így a családommal nem kell költözködnünk. A Lokinál töltött időszakomat lezártam, immár csakis a Nyíregyházára szeretnék koncentrálni.”

A 31 esztendős csatárt az sem tántorította el a klubváltástól, hogy a DVSC ősi riválisához szerződött:

„Remélem, hamar elfogadnak Nyíregyházán. Azzal tehetek a legtöbbet, ha gólokat szerzek, és jól megy a játék.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
16 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik