NB II: Vácon folytatja az egykor a Villarrealnál próbázó csatár
Máris klubot talált magának az ETO FC Győrtől nemrég magánéleti problémái miatt távozó Balajti Ádám, aki a hét forduló után az NB II 11. helyén álló Váchoz szerződött.
A korábban a DVTK-ban, a DVSC-ben, az Újpestben, az MTK-ban és Mezőkövesden is játszó 25 éves csatár a nyáron Szolnokról távozva szerződött az NB III-as Győrhöz, de Bekő Balázs csapatától máris távozni kényszerült.
A korábbi U21-es válogatott Balajti hat éve a spanyol Villarrealnál járt próbajátékon.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete
Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25
Ezek is érdekelhetik





