NB II: Vácon folytatja az egykor a Villarrealnál próbázó csatár

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.09.07. 19:40
Máris klubot talált magának az ETO FC Győrtől nemrég magánéleti problémái miatt távozó Balajti Ádám, aki a hét forduló után az NB II 11. helyén álló Váchoz szerződött.

A korábban a DVTK-ban, a DVSC-ben, az Újpestben, az MTK-ban és Mezőkövesden is játszó 25 éves csatár a nyáron Szolnokról távozva szerződött az NB III-as Győrhöz, de Bekő Balázs csapatától máris távozni kényszerült.

A korábbi U21-es válogatott Balajti hat éve a spanyol Villarrealnál járt próbajátékon.

Legfrissebb hírek

Aranyos Imre élete ajándékának tekinti, hogy Csank János keze alatt futballozhatott

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 07:14

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Pest Megyei Kupanap: a Dunavarsány és a Valkó lett a győztes

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 14:36

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06
Ezek is érdekelhetik