NB II: azeri csapattól kapott ki a Szeged Törökországban
A labdarúgó NB II tavaszi rajtjára készülő Mosonmagyaróvár és Szolnok 1–1-es döntetlent játszott egymással csütörtökön, míg a törökországi Belekben pályára lépő Szeged 2011 kikapott második ligás azeri ellenfelétől.
NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Mosonmagyaróvár–Szolnoki MÁV 1–1
FC Sabail (azeri, II.)–Szeged 2011 2–1 NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Mosonmagyaróvár–Szolnoki MÁV 1–1
FC Sabail (azeri, II.)–Szeged 2011 2–1
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






