A nemrég véget ért szezonban a labdarúgó NB I-től búcsúzó MTK jövő héten hétfőn kezdi meg a felkészülést a következő idényre. Az mtkbudapest.hu azt írja, a kölcsönből visszatérők és az új igazolások közül is többen ott lesznek az első edzésen.
Június 30-án sajtónyilvános edzést tartanak a kék-fehérek, amelyen bemutatkozik a Feczkó Tamás vezette szakmai stáb. Másnap felkészülési mérkőzést játszik az MTK, az ellenfél a szintén NB II-es Cegléd lesz.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





