NB II: Gálhidi György a Budafok új vezetőedzője

2017.12.12. 11:02
Gálhidi György lett a labdarúgó NB II 18. helyén álló Budafoki MTE új vezetőedzője – tudta meg a Nemzeti Sport Online Jakab Jánostól, a klub tiszteletbeli elnökétől.

Gálhidi György megbízása a 2017–18-as szezon végéig szól. Az egyelőre kiesést jelentő helyen álló csapat január 8-án kezdi meg a felkészülést a tavaszi folytatásra – tájékoztatta honlapunkat Jakab János.

Az NB III-ból a Középcsoport bajnokaként feljutó Budafok Prukner László irányításával vágott neki a mostani szezonnak, majd a rossz szereplés következtében, december végéig szóló megbízással Tóth Bálint vette át a csapat irányítását – őt váltja most Gálhidi.

A játékosként négyszeres olimpiai válogatott, jelenleg 63 esztendős Gálhidi más csapatok mellett a Nyíregyháza és a DVTK vezetőedzője volt, legutóbb pedig Székelyudvarhelyen dolgozott.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
2026.06.22. 19:00

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Megvan, hol folytatja Filkor Attila sportigazgatóként – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 22:46

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos

Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

A kiesés után távozott a Budafok edzője

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 15:14

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54
Ezek is érdekelhetik