Gálhidi György lett a labdarúgó NB II 18. helyén álló Budafoki MTE új vezetőedzője – tudta meg a Nemzeti Sport Online Jakab Jánostól, a klub tiszteletbeli elnökétől.
Gálhidi György megbízása a 2017–18-as szezon végéig szól. Az egyelőre kiesést jelentő helyen álló csapat január 8-án kezdi meg a felkészülést a tavaszi folytatásra – tájékoztatta honlapunkat Jakab János.
Az NB III-ból a Középcsoport bajnokaként feljutó Budafok Prukner László irányításával vágott neki a mostani szezonnak, majd a rossz szereplés következtében, december végéig szóló megbízással Tóth Bálint vette át a csapat irányítását – őt váltja most Gálhidi.
A játékosként négyszeres olimpiai válogatott, jelenleg 63 esztendős Gálhidi más csapatok mellett a Nyíregyháza és a DVTK vezetőedzője volt, legutóbb pedig Székelyudvarhelyen dolgozott.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

A kiesés után távozott a Budafok edzője
Labdarúgó NB II
2026.06.16. 15:14
Ezek is érdekelhetik



