NB II: szerződést hosszabbított az MTK alapembere
Az NB II-ben listavezető MTK labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Gera Dániel 2021-ig meghosszabbította a szerződését a klubbal.
Gera a 2014–2015-ös szezonban mutatkozott be a kék-fehérek első csapatában. Azóta alapemberré nőtte ki magát, a jelenlegi idényben a bajnokságban 15 mérkőzésen három gólt szerzett, míg a Magyar Kupában két meccsen kétszer volt eredményes.
„Sokkal erősebb vagyok, így könnyebben állok bele a párharcokba és jövök ki belőlük győztesen” – felelte Gera arra a kérdésre, hogy miben fejlődött a legtöbbet, amióta debütált az MTK-ban.
„Dani a játéktudásával és győztes mentalitásával a jelen és a jövő MTK-jának egyik alappillére. Boldog vagyok, hogy hosszú távon számolhatunk vele” – mondta a szerződéshosszabbítás után Polyák Balázs sportigazgató.
A 22 esztendős támadó 2021-ig kötelezte el magát a kék-fehérekhez.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik






