NB III: régi-új edzővel vág neki az új évnek a Veszprém
Vágó Attila visszatér Veszprémbe, ő veszi át a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő VLS Veszprém irányítását – írja a veol.hu.
Vágó Attila dolgozott már a bakonyiaknál, a szakember 2004-ben, valamint 2010 és 2013 között ült a veszprémi kispadon. Vágó egy sor csapatot irányított már pályafutása során, többek között volt a magyar női labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya is.
Nem lesz könnyű dolga a trénernek: a Veszprém 16 forduló után a kiesést jelentő 14. helyen áll, győzni legutóbb október elején tudott.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik






