NB II: Miskei Attila lett a Dorog új vezetőedzője
Miskei Attila lett a labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC új vezetőedzője – számolt be róla a klub honlapja.
Schindler Szabolcs a nemrégiben befejeződött szezon után távozott a dorogiaktól, így a vezetőknek új szakembert kellett keresniük, a választás végül Miskei Attilára esett.
Miskei Attila edzői pályafutása során korábban már dolgozott Dorogon, emellett megfordult Diósdon, Törökbálinton, Tatabányán, Cegléden, illetve a Pest megyei régió tehetségközpontjának felkészítő trénere is volt.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik




