A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága tárgyalás megtartása után Völgyi Dániel korábbi, öt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltását négy találkozóra mérsékelte. Az NB II-es ETO FC Győr védője ebből egyet már letöltött, így legkorábban október 3-án, a Kaposvár ellen léphet újra pályára.
Völgyi azért kapta a büntetést, mert a fegyelmi bizottság indoklása szerint a játékvezetők személyére sértő kifejezést használt, majd a piros lap felmutatása után, az öltözőbe vonuláskor sértő mozdulatot tett.Völgyi azért kapta a büntetést, mert a fegyelmi bizottság indoklása szerint a játékvezetők személyére sértő kifejezést használt, majd a piros lap felmutatása után, az öltözőbe vonuláskor sértő mozdulatot tett.
Koleszár György, a Kazincbarcika vezetőedzője egy meccsre szóló büntetést kapott azért, mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik





