NB II: távozik a Szparitól a nyáron érkezett szakmai igazgató

2018.11.28. 18:06
Bozsik Pétert július elején nevezték ki az NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus FC szakmai igazgatójává, amikor még fia, Bozsik József volt a klub vezetőedzője. Kinevezésekor a korábbi szövetségi kapitány feladatai közé tartozott a folyamatos kapcsolattartás az akadémiával, a klubvezetőséggel, valamint az önkormányzattal, a szövetséggel, továbbá a klub képviselése rendezvényeken, médiaeseményeken – az utánpótlás és a felnőttcsapat kapcsán. 

Bozsik Péter edzőként NB I-es bajnoki címet nyert a Zalaegerszegi TE-vel, 2006-ban a magyar válogatottat irányította. Bozsik – aki televíziós szakkommentátorként is dolgozik – a Komárom vezetőedzőjeként az előző szezonban visszajuttatta az együttest az NB III-ba.

Fia, József az előző idény végén került a Nyíregyháza kispadjára, s a maga 30 évével a legfelsőbb két osztályban dolgozó edzők közül a legfiatalabb volt, ám október elején elköszöntek tőle.


Legfrissebb hírek

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB I: távozót jelentett be a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 16:42

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Még két helyet javíthat a tabellán a Szpari

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 09:47

Szerződést hosszabbított rutinos középpályásával a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.04.28. 16:02

NB I: Bódog Tamás marad a Nyíregyháza vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.04.23. 14:59
Ezek is érdekelhetik