NB II: már nem Nagy Tibor a Cegléd vezetőedzője
A szerdai, Vác elleni NB II-es mérkőzésen elszenvedett 1–0-s vereség után a Ceglédi VSE vezetősége megköszönte Nagy Tibor munkáját – tudta meg a Nemzeti Sport Online.
Az információval kapcsolatban kerestük a Pest megyei klub vezetőségét, de a ceglédiek nem kívánták kommentálni értesülésünket.
Nagy Tibor szeptemberben éppen a Váctól elszenvedett 2–0-s vereség után foglalta el Klausz László helyét a Ceglédi VSE kispadján, irányításával a csapat mérlege 19 bajnoki mérkőzésen hat győzelem, két döntetlen és tizenegy vereség. Az együttes tavasszal azonban hat bajnokin csak egy pontot tudott gyűjteni, három gólt szerzett és tizenhármat kapott, így 24 ponttal csak a bajnokság 18. helyén áll.
A Vácott legendának számító Nagy Tibor egyébként ma először meccselt ellenfélként a váci stadionban, de nem lesz jó emlék számára a találkozó, amely után elköszöntek tőle.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik



